W kolorze młodego złota :)

Świecznik zaczęłam robić w domu, a skończyłam w szpitalu pilnując wnuczkę. W zasadzie to najmłodsza córeczka bawiła się z siostrzenicą, a ja miałam chwilę i mogłam dokończyć świecznik. Kolor jak kolor. Jest stare złoto to może być i młode złoto. Świecznik zrobiłam na próbę. Chciałam zobaczyć tylko jak się prezentuje. Szczerze powiedziawszy spodobał mi się i w innych kolorach też będą dostępne. Za to podkładki to zupełne przeciwieństwo. Chociaż te ciepłe brązy ciekawie wyglądały z tym młodym złotem. Ostatnie zdjęcie robiłam „na szybko”. Niestety nie miałam czasu na fotograficzną „ustawkę”. A stół jest stary, na dodatek ja sama go „dobiłam”. Jak będę miała możliwość zrobię nowe zdjęcia, bo raczej tej kolorystyce dam już spokój. Osobiście wolę swoje młode złoto.

A zdjęcia robiłam „kalkulatorem”. Pozdrawiam, Kasia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post

Prezentowo i świątecznie.

Dziwiłam się kiedyś, a nawet denerwowały i złościły mnie reklamy świąteczne tuż po Wszystkich Świętych. Jednak w rękodziele nie ma akordu, nie można nic przyspieszyć, a ilość zamówień nie obniża

Dziś koronki czar

Jest serweta tylko jedna, ale za to bardzo piękna. Urok jej podziwiaj sam, a jak nie to wypij tran. Pozdrawiam, Kasia.

Ozdoby świąteczne.

Ozdoby świąteczne w rękodziele robi się cały rok. Jednego dnia mniej, innego więcej. Przy rękodziele, śmiało można powiedzieć, że święta trwają cały rok. Wzory podobne jak i w tamtym roku.