Szkatułka dla Mai

Tym razem prezent dla przyjaciółki Malutkiej. Ze szkatułką poszło mi bardzo szybko i (o dziwo!) nawet jestem zadowolona. Solenizantce szkatułka się podobała. I bardzo nieskromnie powiem (a raczej napiszę), że mnie też. Wymiary pudełeczka 19 x 19 cm, wysokość 8 cm.

I jeszcze jedna trochę mniejsza, bo 16 x 16 cm. Tym razem niby wzór powtórzony, ale jednak inna. Mam nadzieję, że szkatułka spodobała się klientce dla której robiłam zamówienie.

Pozdrawiam, Kasia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post

Ozdoby świąteczne.

Ozdoby świąteczne w rękodziele robi się cały rok. Jednego dnia mniej, innego więcej. Przy rękodziele, śmiało można powiedzieć, że święta trwają cały rok. Wzory podobne jak i w tamtym roku.

Kufer „Róża wiatrów”.

Czas jaki powinnam poświęcić na pisanie postów, wykorzystuję na pływanie. Niestety, nie na żadnej jednostce pływającej, chociaż gabarytowo mogłabym za taką robić, ale wpław i nie w jakimś ogromnym przestworze

Wianki komunijne

Jak wianki to wianki. Tym razem nie tylko szydełkowe, ale też z piankowych różyczek. Jeden wianuszek był już w poprzednim poście, ale nie zaszkodzi jeszcze raz wstawić zdjęć. Tym bardziej,