Powrót rafy koralowej.

W zasadzie to miało być już świątecznie, ale zdjęcia nie wyszły, a baranki nie wyschły. Na razie powróciłam do rafy koralowej. Różową rybkę robiłam na prezent urodzinowy. Rybkę pomarańczową wydziergałam, bo musiałam sprawdzić ile czasu zajmuje mi wykonanie zabawki. I tak po czterech i pół godzinie (no może kilka minut dodatkowo) rybka była gotowa. Jak tak dziergałam, to naszła mi ochota na zrobienie „rybci” z głębin. Tylko, że głębiny trochę jeszcze muszą poczekać.

Poza rybkami to siedzę w domu i oczywiście się nie nudzę. Poza szydełkiem czeka do wykończenia pudełko na świecę no i robię porządek w podwórku. A jest co sprzątać, bo na jesieni nie chciało mi się nawet badyli po zeschłych kwiatkach powyrywać. Może z tym niechceniem to tak nie do końca. Co wyszłam to zaraz byłam chora i jak zwykle skończyło się na antybiotykach i siedzeniem w domu. Do tego siedzenia to ja już jestem przyzwyczajona i wcale mi nie przeszkadza. Gorzej z mężem i synem, ale przynajmniej mam kabaret i to za darmochę. Zacznę ich chyba nagrywać 🙂 I tak siedzimy, sprzątamy, tworzymy i na pewno się nie nudzimy.

Pozdrawiam, Kasia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post

Koszyczki

Dziś koszyczków sześć pokażę, na ciasteczka, cukiereczki i na śliczne pisaneczki. A na zimę, kto to wie, zmieszczą się orzechów garście dwie. Ten jaśniutki, różowiutki dla córeczki Madziuleczki. A wymiarów

Kolorowe trampeczki

Schematów w internecie pod dostatkiem. Ale… No właśnie. Jak tylko zaczynałam robić coś nie wychodziło. A to podeszwa, a to język lub dla odmiany cholewka. Usiadłam i rozrysowałam swój schemacik.

Ozdoby świąteczne.

Ozdoby świąteczne w rękodziele robi się cały rok. Jednego dnia mniej, innego więcej. Przy rękodziele, śmiało można powiedzieć, że święta trwają cały rok. Wzory podobne jak i w tamtym roku.