Kołnierzyki i matematyka

Tak już mam, że przy zamówieniach bez konkretnych wskazówek robię przynajmniej dwie rzeczy do wyboru. Najtrudniej wybrać mi wzór. I to chyba zajmuje najdłużej czasu. Tym bardziej, że przedmioty muszą być w różnym stylu i w różnej cenie. Dziś do wyboru kołnierzyki. Zrezygnowałam z Maxi na rzecz polskiej Arii. Wizję kołnierzyka dla piętnastolatki miałam trochę inną, ale klientka chciała białe, klasyczne. Znalazłam wzór, usiadłam i… zaczęłam liczyć. To chyba drugie co mi zajmuje mnóstwo czasu. Udało mi się!!! Za piątym razem. Niech żyje matematyka i ci co jej nie umieją!!! 🙂 Pocieszam się, że nie tylko ja mam umysł ścisły „odtąd{—–}dotąd”. Dochodzi też obliczenie pola powierzchni. Takie szydełkowe obliczenia powinno się dawać uczniom do poprawy ocen z matematyki 🙂 Ale… Pomimo matematycznych niedogodności kołnierzyki zrobiłam i tak się prezentują:

Kołnierzyki musiałam zrobić w wersji mniejszej i większej. Dla pięcio i piętnastolatki. Dlatego też zdecydowałam się na wzór klasyczny i kwiatowy taki bardziej na luzie. Jak się Wam podobają? Pozdrawiam, Kasia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post

Ozdoby świąteczne.

Ozdoby świąteczne w rękodziele robi się cały rok. Jednego dnia mniej, innego więcej. Przy rękodziele, śmiało można powiedzieć, że święta trwają cały rok. Wzory podobne jak i w tamtym roku.

Brzeg bieżnika – tutorial

Szukałam czegoś ładnego do zrobienia. Bieżnik urzekł mnie bardzo. Czy jest trudny? Ciężko jest mi to określić. Pamiętam jak zaczynałam szydełkować zwykły pikotek sprawił mi nie lada problem. Internetu nie

Prezentowo i świątecznie.

Dziwiłam się kiedyś, a nawet denerwowały i złościły mnie reklamy świąteczne tuż po Wszystkich Świętych. Jednak w rękodziele nie ma akordu, nie można nic przyspieszyć, a ilość zamówień nie obniża